Maksimum 45 gün süren süreçte kaza tazminatınıza. masrafsız şekilde ulaşmak için hemen formu doldurun.

Tüm süreci sizinle şeffaf ve raporsal olarak paylaşıyoruz

VEFAT İLE SONUÇLANAN KAZALARDA ALINABİLECEK TAZMİNATLARI NELERDİR ?

Kaza sonrasında, trafik kaza tazminatınızı eksiksiz olarak takip edilmesi çok önemlidir, Meydana gelen tek veya çift taraflı bir trafik kazasında trafik sigorta şirketleri kusuru oranında tazminat ödemesi yapmaktadır. Araçtaki yolcular tamamen mağdur konumundadır ve hiçbir durumda kusurları bulunmamaktadır bu yüzden yolcu konumunda olan kişiler her iki trafik sigortasından da araç sürücülerinin hataları oranında tazminat alabileceklerdir.

DESTEKTEN YOKSUN KALMA TAZMİNATI
Trafik kazası ya da sigorta kapsamındaki diğer kazalarda yaşamını kaybeden kişinin ailesinin ve bakmak zorunda olduğu kişilerin yaşamını yitiren kişinin desteğinden yoksun kalacağından dolayı alacağı tazminat türüdür.

HER TÜRLÜ DEFİN MASRAFI


Vefat eden kişinin yakınlarının yaptığı belgeli, belgesiz her türlü cenaze ve defin giderleri sigorta tarafından karşılanmaktadır.

MANEVİ TAZMİNAT


Manevi tazminatın amacı, kazada hayatını kaybedenin yakınlarının manevi değerlerindeki eksilmeyi karşılamaktır.Hiçbir maddi maddi tutar çekilen sıkıntıyı karşılamayacaktır fakat hak sahiplerine manevi tazminat ödeme yapılması gerekmektedir.

 

Maksimum 45 gün süren süreçte kaza tazminatınıza. masrafsız şekilde ulaşmak için hemen formu doldurun.

Tüm süreci sizinle şeffaf ve raporsal olarak paylaşıyoruz

Neden "BİZİ" Tercih Etmelisiniz

Kaza Tazminatı Ödemeleri İşlemlerinde

Bizden Bilgi Almadan Başkasını Tercih Etmeyin

VEKALET YOK

KAZA TAZMİNATI YOL HARİTASI

UZMANLA İLETİŞİM

Uzmanımızla whatsapp, telefon yada iletişimiz formunu doldurarak iletişime geçin. Dolandırıcılar sebebiyle bizi tercih etmeseniz de bizden bilgi alın

BELGE TESLİMATI

Herhangi bir ücret ödemeden  uzmanlarımız tarafından istenilen belgeleri iletişim yollarıyla tarafımıza ileterek sizin yapacağınız tüm işlemleri bitirmiş olursunuz

ÖDEME

Tüm evraklar uzmanlarımız tarafından düzenlenir. Dava açılarak süreç takip edilir. 15 Gün içerisinde mahkeme direk sizin hesabınıza değer kaybınızı aktarır.

İLETİŞİM

0 (537) 552 02 73

İslam Bey Mah. Atik Sok No:20 Arnavutköy/İSTANBUL

Email iletisim@degerkaybidavasi.com

05375520273